Soutěže ve školním roce 2015/2016

Matematická olympiáda

Zadání ke stažení

Genius Logicus, Genius Matematicus, Master of Sudoku

Mezinárodní soutěž v řešení logických hádanek pro děti. Více informací naleznete na adrese geniuslogicus.eu/cz/.
Přihlášku a poplatek odevzdejte do 20. 11. 2015 Evě Holé.

Přihláška ke stažení

Výsledky soutěží ve školním roce 2013/2014 – naši nejúspěšnější

Vzdělávací soutěže:

  • David Říha (4.A) – 1. místo v obvodním kole a 1. místo v krajském kole Biologické olympiády
  • Eva Radilová (9.B) – 1. místo v obvodním kole Konverzační soutěže v NJ
  • Zdeňka Horváthová (9.A) – 1. místo v obvodním kole soutěže Mladý Demosthenes
  • Michal Reljić (5.B) – 1. místo v celostátním kole Matematického klokana, 2. místo v obvodním kole Matematické olympiády
  • Jan Brambůrek (4.A) – 1. místo v celostátním kole Matematického klokana, 2. místo v pražském kole Matematického putování, 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Markéta Ondřejová (5.C) – 1. místo v celostátním kole Matematického klokana, 2. místo v pražském kole Matematického putování, 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Jakub Maršál (5.B) – 2. místo v obvodním kole Matematické Olympiády, 2. místo v pražském kole Matematického putování
  • Tadeáš Tkadlec (5.B) – 2. místo v pražském kole Matematického putování, 100 % v domácím kole soutěže Genius Logicus
  • Filip Herian (5.B) – 17. místo v České republice a 91. v mezinárodním srovnávání soutěže Genius Logicus
  • Ondřej Dufek (2.A) – 28. místo v České republice a 196. v mezinárodním srovnávání soutěže Genius Logicus
  • Jan Josef (2.A) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Tomáš Mamica (3.C) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Adam Kadlec (3.C) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Martin Adam Veselovský (3.A) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Alžběta Tikmanová (3.A) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Anna Brambůrková (3.A) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Linda Kubánková (3.A) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Lenka Víchová (5.C) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Pavla Peluňková (5.C) – 1. místo v celostátním kole soutěže Taktik
  • Tereza Fojtášková (5.A) – 100 % v domácím kole soutěže Genius Logicus
  • Hana Šikolová (5.C) – 2. místo v pražském kole Matematického putování

Sportovní soutěže:

  • Daniel Blažek (9.A) – 1. místo v obvodním kole a 7. místo v krajském kole přespolního běhu, 2. místo v obvodním kole atletických závodů, 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Dominik Koudela (9.B) – 1. místo v obvodním kole a 7. místo v krajském kole přespolního běhu, 2. místo v obvodním kole atletických závodů, 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Vojtěch Vomáčka (8.A) – 1. místo v obvodním kole přespolního běhu, 2. místo v obvodním kole a 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, 2. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Adam Šufliarský (9.B) – 1. místo v obvodním kole a 7. místo v krajském kole přespolního běhu, 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Milan Arsić (8.A) – 2. místo v obvodním kole a 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, 2. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Jan Radil (7.B) – 2. místo v obvodním kole a 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Jiří Trachta (8.A) – 1. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, 2. místo v obvodním kole atletických závodů, 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Dominik Machotka (7.B) – 2. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Nikol Petříková (7.B) – 2. místo v obvodním kole a 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů
  • Karolína Spitzerová (7.A) – 2. místo v obvodním kole a 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů
  • Nela Formanová (8.B) – 2. místo v obvodním kole a 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů
  • Tomáš Pinkava (7.C) – 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Dominik Hanuš (9.A) – 7. místo v krajském kole přespolního běhu
  • Tereza Křížová (8.A) – 2. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů
  • Kateřina Švábová (7.A) – 6. místo v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů
  • Martin Černovský (7.B) – 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Jakub Herian (7.B) – 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Ondřej Brož (7.C) – 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Matěj Švarc (7.C) – 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Václav Paukner (6.A) – 3. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Martin Starosta (9.A) – 2. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Lukáš Dupal (8.B) – 2. místo v obvodním kole atletických závodů
  • Matej Latečka (9.A) – 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Ondřej Herian (8.A) – 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Petr Herian (8.A) – 2. místo v obvodním kole v basketbalu
  • Martin Remeš (8.A) – 2. místo v obvodním kole v basketbalu

Galerie

Odebírejte novinky

Připojte se k 64 dalším odběratelům